Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Program partnerski

Od rozpoczęcia działalności w 1995 roku OTC przywiązuje dużą wagę do współpracy z partnerami. W chwili obecnej mamy podpisane umowy partnerskie z ponad stu trzydziestoma firmami z całego świata. Umowy te były podpisywane głównie w kontekście sprzedaży oprogramowania Mediator i Terminal. Obecnie na scenę wkracza Winflector.

Jesteśmy przekonani, że oprogramowanie Winflector jest wartościowym i konkurencyjnym produktem, który otworzy nowe możliwości wdrożeń przed wieloma firmami. Aby ułatwić proces integracji naszego rozwiązania z Państwa oprogramowaniem, chcielibyśmy zaproponować firmom partnerskim specjalne warunki współpracy.

Jakie zalety ma status partnera?

Korzyści handlowe

Firmy posiadające status partnera OTC mogą korzystać przy zakupie oprogramowania z wielu przywilejów, do których m.in. należą:

  • korzystne rabaty, których poziom zależny jest od całkowitej wartości sprzedaży
  • możliwość zakupu z odroczoną płatnością
  • możliwość zamawiania dla siebie oraz klientów czasowych wersji ewaluacyjnych oprogramowania Winflector
  • przyśpieszone terminy realizacji zamówień

 

Korzyści techniczne

Ze względu na mnogość systemów operacyjnych i różnorodność aplikacji nawet najlepiej dopracowane rozwiązania mogą wymagać poprawek lub rozwinięcia. Naszym partnerom oferujemy nieodpłatne wsparcie technicze. Umożliwia to bezkosztową ścisłą współpracę z OTC, a w szczególności:

  • doradztwo związane z instalacją i konfiguracją Winflectora
  • wprowadzanie do oprogramowania Winflector poprawek umożliwiających jego prawidłowe funkcjonowanie z oprogramowaniem partnera (zazwyczaj niezbędne jest udostępnienie OTC wersji demo oprogramowania, które ma działać z Winflectorem)
  • wprowadzanie do oprogramowania Winflector rozszerzeń sugerowanych przez partnera, o ile jest to technicznie wykonalne i z korzyścią dla oprogramowania Winflector

 

Kto może zostać partnerem?

Naszym partnerem może zostać każda firma sprzedająca oprogramowanie, która wyrazi chęć zaoferowania oprogramowania Winflector swoim klientom. Nie ma znaczenia, czy Winflector dostarczany jest jako oddzielny produkt, czy też jako zintegrowany element usługi lub wdrożenia oprogramowania oferowanego przez partnera.

Jak zostać partnerem?

Aby uruchomic procedurę afiliacyjną należy wypełnić i przesłać do OTC formularz zgłoszenia partnera. W odpowiedzi otrzymają Państwo wiadomość zawierającą szczegółową instrukcję postępowania.

Przed wysłaniem zgłoszenia partnerskiego proponujemy wstępne zapoznanie się z oprogramowaniem Winflector. W tym celu najlepiej jest ściągnąć i zainstalować darmową w pełni funkcjonalną 2-użytkownikową wersję oprogramowania Winflector. Oczywiście, w razie potrzeby, służymy pomocą telefoniczną lub mailową w tym procesie.