Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Oprogramowanie dostępne w niniejszej witrynie

Materiały dostępne na serwerze www.winflector.com ("Witryna") mogą być wykorzystywane jedynie w sposób zgodny z licencjami dołączonymi każdorazowo do oprogramowania. Dopuszczalne jest ściąganie pojedynczych kopii oprogramowania przy zachowaniu warunków podanych poniżej, oraz licencji dołączonej do oprogramowania.

Ściągnięcie jakichkolwiek materiałów umieszczonych na naszej witrynie oznacza zgodę na poniższe warunki. Użytkownik nie może korzystać z naszej witryny ani ściągać z niej żadnych materiałów jeżeli nie zgadza się na poniższe warunki.

 

Dokumenty dostępne w niniejszej witrynie

Dokumenty, informacje oraz grafika publikowane przez OTC na niniejszym serwerze www przedstawione są "jak są" bez jakiejkolwiek gwarancji w każdym przypadku. OTC nie gwarantuje przydatności publikowanych informacji do jakichkolwiek celów. OTC nie udziela żadnej gwarancji ani nie bierze odpowiedzialności za wszelkie bezpośrednie lub pośrednie szkody wynikłe z używania prezentowanych informacji. OTC zastrzega sobie prawo do zmiany publikowanych informacji bez uprzedzenia.

 

Zasady zachowania prywatności

Informacje przesyłane do OTC za pośrednictwem formularzy znajdujących się na serwerze www firmy traktowane są zgodnie z zasadami zachowania prywatności firmy OTC. Więcej o ochronie prywatności: tutaj.

 

Odnośniki do witryn stron trzecich

Witryna Winflector zawiera odnośniki (linki) do witryn stron trzecich. OTC nie bierze żadnej odpowiedzialności za zawartość witryn stron trzecich. Korzystanie z zamieszczonych na naszej witrynie odnośników odbywa się wyłącznie na ryzyko i odpowiedzialność użytkownika.

 

Znaki towarowe

Wszystkie wymienione na witrynie nazwy produktów są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich producentów.

 

Copyright © 2011 OTC S.A.