Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Forum > Wsparcie techniczne produktów > Winflector kończy pracę po wylogowaniu

Autor: PawEll
Data: 2020-04-24 09:30:18

Dzień dobry. Zainstalowałem Winflector na serwerze (Win Server 2012 r2 Essentials) oraz na stanowiskach klienckich. Wszystko działa bez problemu, poza jedną rzeczą, a mianowicie:

gdy się wyloguję z serwera (użytkownik : administrator) również Winflector na serverze kończy działanie.

Starałem się wywołać program za pośrednictwem "Harmonogramu zadań" , no i uruchamiał się , problem tylko w tym, że nie działał - wymagał wciśnięcia przycisku m"Start". 

Jak moge sprawić aby po wylogowaniu z serwera Winflector pozostawał uruchomiony?

Autor: Mirek (staff)
Data: 2020-04-24 10:51:58

gdy się wyloguję z serwera (użytkownik : administrator) również Winflector na serverze kończy działanie.

To normalne zachowanie, bo Winflector wymaga zalogowanej sesji, więc po wylogowaniu kończy działanie.

Starałem się wywołać program za pośrednictwem "Harmonogramu zadań" , no i uruchamiał się , problem tylko w tym, że nie działał - wymagał wciśnięcia przycisku m"Start". 

Jak moge sprawić aby po wylogowaniu z serwera Winflector pozostawał uruchomiony?

Proszę najpierw (koniecznie!) usunąć Winflectora z Harmonogramu zadań i włączyć automatyczny start i/lub logowanie w opcjach Winflectora tak jak jest opisane w dokumentacji produktu. Nie trzeba będzie wówczas wcistać przycisku "Start", a serwer może się logować automatycznie na konto Winflectora i uruchamiać go po restarcie.

W razie problemów proszę o mail na wfsupport@winflector.com

Pozdrawiam.

1


Zaloguj się aby móc pisać na forum.