Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Forum > Wsparcie techniczne produktów > Wyskakujące okienka w Insert GT

Autor: BAJT
Data: 2019-02-08 17:26:53

Witam Klient zdalnie obsługuje Subiekta GT przez Winflectora. Do czasu "samoczynnej" aktualizacji Windowsa 10 do wersji 1809 wszystkie opcje pod prawym przyciskiem myszy działały poprawnie. Po aktualizacji Windowsa do wersji 1809 przestała działać jedna z opcji - [ROZBICIE POZYCJI] np w dokumencie sprzedaży na pozycji dokumentu . Po jej wybraniu na ekranie nie dostajemy okienka z możliwością wyboru dostawy ... Testowane z najnowszą wersją Winflectora i Insert GT (1.55 Sp1 hf1)

Natomiast wydaje się, że sam PPM działa poprawnie.... bo jak ustawię kursor w linii pustej na dokumencie i wywołam opcje [Rozbicie pozycji] to dostaje dymek "Należy najpierw wybrać pozycję..." czyli samo wywołanie z menu kontekstowego zadziałało.. Czyli nie wyslakuje samo okineko które pokazałem wyżej

 

Jacek Pisula

Autor: rafal (staff)
Data: 2019-02-11 14:43:18

Witam

Czy jest inne miejsce w programie w którym także występuje podobny problem?

Na wersji demo aplikacji Subiekt Gt nie jestem w stanie uzyskać opisanego problemu z powodów licencyjnych (funkcjonalność dostępna dla werski niebieski plus).

Rafał Dziekanowski

 

Autor: BAJT
Data: 2019-02-11 20:41:19

 

Witam

Czy jest inne miejsce w programie w którym także występuje podobny problem?

Na wersji demo aplikacji Subiekt Gt nie jestem w stanie uzyskać opisanego problemu z powodów licencyjnych (funkcjonalność dostępna dla werski niebieski plus).

Rafał Dziekanowski

 

 

W wersji DEMO można aktywować moduł "niebieski PLUS"

Na pasku narzędzi - czwarte ikona od prawej strony ...

Jacek Pisula

 

Autor: rafal (staff)
Data: 2019-02-13 09:31:08

Dziękuję za podpowiedź. 

Problem został powtórzony. Postaramy sie go rozwiązac w najbliższym czasie.

 

Rafał Dziekanowski

1


Zaloguj się aby móc pisać na forum.