Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Forum > Pytania, sugestie i propozycje > Aplikacja WPF w oknie 480x320

Autor: Grzegorz
Data: 2017-10-17 13:06:21

1) Czy planowane jest wprowadzenie rozdzielczości mniejszych niż 640x480 (chodzi o ekrany urządzeń kolektorów danych np. 480x320)

2) Czy w androidzie można uruchomić aplikację tak, aby wypełniała cały ekran. Obecnie jest niebieski pulpit, a okno nie wypełnia się w całości domyślnie.

3) W androidzie dotykowość jest realizowana znacznikiem myszki. Czy jest możliwe, albo będzie możliwe w przyszłości dotykanie apliakcji napisanych w WPF a udostępnianych na klienta w androdzie taka funkcjonalność bezpośreniego klikania kontrolek na formie?

Pozdr.

Autor: Mirek (staff)
Data: 2017-10-18 14:22:37

Witam.

Ad 1) Nie bardzo rozumiem pytania, ale wydaje mi się, że sprawę powinno załatwić ustawienie rozdzielczości naturalnej poziomej lub naturalnej pionowej. Wtedy rozdzielczość jest odczytywana z urządzenia.

Ad 2) Aplikacji nie uruchamia się na androidzie tylko na serwerze. Android jest tu tylko wyniesionym ekranem i klawiaturą. Jeżeli wybierzemy rozdzielczość naturalną i aplikacja w takiej rozdzielczości uruchomiona na serwerze Windows da się zmaksymalizować na cały ekran, to wtedy wypełni ona ekran w całości.

Ad 3) Android nie obsługuje aplikacji dotykowych, bo nie wykonują się one na androidzie tylko na serwerze Windows, który dotykowy już nie jest.

Pozdrawiam.

1


Zaloguj się aby móc pisać na forum.