Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Forum > Wsparcie techniczne produktów > Bład 53 inny

Autor: Rettpol
Data: 2015-01-11 15:43:03

Zainstalowałem WinFlector'a na dedykowanym komputerze z świeżo postawionym Windows 7.

Wgrany tam jest tylko jeden program Subiekt GT. Sam program pracuje prawidłowo i uruchamia się bez problemu. Przy próbie uruchomienia Subiekta poprzez klienta WinFlector otrzymuję komunikat "Bład 53 SRV: usuwanie aplikacji (działa nie-terminalowy plik EXE?)" . Zrzut w załączeniu.

W tym przykładzie uruchamiałem klienta bezpośrednio na serwerze, niemniej identyczne objawy są z dowolnego klienta na innych komputerach.

Zainstalowałem potem serwer WinFlector na Serwerze Windows2008 i tam działa to bez problemu, niemniej chciałbym aby jako serwer terminali pracował dedykowany komputer z Win7 64 bit, ( ma duzo RAM ).

Na próbę zainstalowałem także na innej maszynie z Windows 7 - 64 bit i tam działa także wszystko OK.

B. proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Autor: Bozena (staff)
Data: 2015-01-12 14:12:35

Na adres support@winflector.com proszę przesłać logi z serwera, na którym nie udaje się uruchomić Subiekta. Proszę również załączyć log z klienta.

Autor: Lambda-IT
Data: 2015-03-06 11:32:52

Podpinam sie pod istniejący wątek bo błąd choc co prawda nieo inny ale też program z Insertu, tym razem zarządzanie szybka sprzedażą

a błąd : Błąd 53: Nie można uruchomić aplikacji: SRV: Błąd podczas startu aplikacji, 740, 0

System win 8.1

 

Autor: Bozena (staff)
Data: 2015-03-06 14:56:47

Bardzo proszę przesłać logi z serwera (c:\winflector\server\applogs\*.*) oraz log z klienta (c:\winflector\client\logs\*.*) na support@winflector.com.

1


Zaloguj się aby móc pisać na forum.