Serwer terminali Winflector - alternatywa dla aplikacji Zdalny Pulpit, Citrix XenApp

Forum > Pytania, sugestie i propozycje > Skaner kodów na Androida

Autor: Piotr
Data: 2014-12-17 15:36:24

Witam,

 

Mam sugestię dotyczącą klienta Winflectora na Androidzie.

Chodzi o możliwość skanowania kodów kreskowych za pomocą aparatu umieszczonego w urządzeniu z systemem Android (wykorzystując przykładowo inną aplikację - przykładowo darmową Barcode Scanner wydaną przez ZXing Team) dzięki któremu będzie można w dowolnym programie wprowadzać dane bezpośrednio przez zeskanowanie kodu a nie przez przepisywanie ręczne.

 

Pozdrawiam

 

Autor: Mirek (staff)
Data: 2014-12-22 12:45:50

Witam.

Pomysł jak najbardziej wart rozważenia. Myślę, że zrealizujemy go w jednej z kolejnych wersji klienta androidowego. Nie jestem w stanie w tym momencie podać oczywiście żadnego terminu, ale na pewno zajmiemy się tą sprawą w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Pozdrawiam.

Autor: Andy
Data: 2016-09-13 10:07:03

 

Witam.

Pomysł jak najbardziej wart rozważenia. Myślę, że zrealizujemy go w jednej z kolejnych wersji klienta androidowego. Nie jestem w stanie w tym momencie podać oczywiście żadnego terminu, ale na pewno zajmiemy się tą sprawą w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Pozdrawiam.

Mam odrobinę zbliżone pytanie.

Klient mój ma dostęp terminalowy (Winflector) do aplikacji użytkowej umieszczonej na serwerze.

Mapuje dyski lokalne użytkownika. Mampuje jego drukarki.

 

Do szczęścia brakuje mu dostępu do jego skanera TWAIN - skaner podłączony przez USB .

Aplikacja nie widzi lokalnego sterownika TWAIN tylko zainstalowane na serwerze.

Czy można w jakiś sposób taką funkcjonalność udostępnić?

A może już istnieje rozwiązania o którym nie wiem?

Pozdrawiam Państwa zespół.

Autor: Bozena (staff)
Data: 2016-09-13 13:04:49

Obecnie Winflector nie ma sterownika USB, ale pracujemy obecnie nad tym i takie rozwiązanie powinno się pojawić.

Autor: Andy
Data: 2016-09-13 15:49:02

 

Obecnie Winflector nie ma sterownika USB, ale pracujemy obecnie nad tym i takie rozwiązanie powinno się pojawić.

Dziękuję zainformację.

 

Autor: rl (staff, linux)
Data: 2016-12-14 13:03:12

Wracając do głównego tematu, czyli współpracy ze skanerem kodów kreskowych: taka funkcjonalność została dodana do najnowszej wersji klienta dla Androida 3.9.3.1.

1


Zaloguj się aby móc pisać na forum.